مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گلاب زهرا

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گلاب زهرا

پنج شنبه دوم خرداد ماه  نود و هشت مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گلاب زهرا با حضور جمعی از همکاران و هیئت امنای بنیاد خیریه فرهنگی و تربیتی حاج علی اکبر صنعتی برگزار شد.

در ابتدای مراسم جناب آقای دکتر مصطفوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی مرحومان شهین دخت سرلتی و همایون صنعتی، بنیانگذاران  شرکت گلاب زهرا ، گزارشی تفصیلی از عملکرد ۱۴ ساله خود در این شرکت ارائه نمود و بیان داشت که همواره خود را امانت دار این بزرگان  دانسته و رسالت ایشان را خط مشی و سرلوحه مدیریت خود طی این مدت قرار داده است. همچنین ضمن معرفی آقای مهندس رحیمی نکاتی را در رابطه با سوابق و توانایی های ایشان در پستهای مدیریتی و اجرایی نکات خاطر نشان کردند. پس از آن آقایان مهندس بنی اسدی و مهندس رجبی زاده  که به نمایندگی از بنیاد در این جلسه حضور داشتند ضمن دفاع از عملکرد موفق دکتر مصطفوی از خدمات ارزنده و تلاشهای بی شائبه ایشان طی این مدت تقدیر و تشکر به عمل آوردند. آقایان ایرج پور، فلاح  و معاذالهی به نمایندگی از  کارکنان شرکت گلاب زهرا از سعه صدر و بردباری مثال زدنی دکتر مصطفوی یاد کردند.

در پایان مراسم آقای مهندس علی اکبر رحیمی رسماً بعنوان مدیر عامل جدید شرکت گلاب زهرا معرفی شدند . از درگاه ایزد منان برای ایشان آرزوی موفقیت داریم. 


نظر دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *