گواهینامه ها – افتخار گلاب زهرا، اعتبار بین المللی و کیفیت مثال زدنی

در سال ۱۳۵۶ بود که نخستین پاجوشها از کاشان وارد منطقه شد و پس از به بار نشستن گلهای محمدی و نصب چند دیگ تقطیر سنـتی فعـالیت شـرکت آغـاز شد. اکـنـون به همـت بنیـانگـزاران و پرسنل دلسـوز، پس از گذشت چهار دهه، گـلاب زهـرا بزرگترین واحد تولید گلاب گیری در کشور می باشد کشت گل محمدی درست زمانی به منطقه وارد شد که کشاورزان به کشت خشخاش روی آورده بودند. بنیانگزاران شرکت به کشاورزان منطقه گل کاری را آموختند و با پرداخت وام های قرض الحسنه و قـول خـرید تمـامی گل های حـاصله، به تشـویـق توسعـه کـشت گل محمدی پرداختند. با احترام به تعهد بانیان خویش، به منظور تأمـین معـیشـت کشـاورزان شـرکت کماکان به تعهــد خـرید تمـام گل‌های عرضه شده کشاورزان پایبند است. توسعه کشت گل محمدی در منطقه لاله زار در ارتقاء درآمد و رفاه کشاورزان زحمت کش تاثیر مهمی داشت و مانع مهاجرت و حاشیه نشینی روستاییان به شهر کرمان شد. نهایتا رونق اقتصادی منطقه به واسطه گلزارها، امروزه باعث مهاجرت معکوس ساکنین از کرمان به لاله زار گردیده است. در سال ۱۳۸۸ بنا به نیت خیر بنیانگزاران، در زمان حیات ایشان نصـف سهـام شـرکت به بنیاد خیـریه فرهنـگی و تربیــتی صنـعـتی واگـذار گـردید و اکنـون درآمد حـاصله برای حمـایت و رشــد ۲۲۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست در کرمان و بم استفاده می‌شود «نخستین واحد کشت و تولید محصول ارگانیک در ایران» این شــرکت با پشتکار و رعــایت دقیـق اصـول کشـت ارگانیــک گلستان های محمّدی و نیز رعایت استانداردهای تولید ارگانیک در فرایند استحصـال گـلاب و روغـن گل سـرخ و نیز بسته بندی در شیشه های مرغوب به عنوان نخستین واحد کشت و صنعت در کشـور نشـان ارگانیــک را از انجمـن خـاک انگـلستــان، یکی معتبرترین نهادهای بین المللی در زمینه ارگانیک، در سال ۱۳۷۸دریافت کرد.

گلاب زهرا

مشاهده محصولات

گلاب زهرا / گواهینامه ها

گواهی ارگانیک _ انجمن خاک انگلستان هر ساله از مزارع و کارخانه بازدید کرده و پس از حصول اطمینان از رعایت اصول ارگانیک در کشاورزی و تولید، گواهی ارگانیک را صادر می کند. این گواهی نماد معتبر اصالت و کیفیت ارگانیک در جهان است.

از سال ۱۰۸ نظر به توقف فعالیت های Soil Association در ایران گواهینامه گلاب زهرا به Ecocert فرانسه منتقل گردید.

گواهی صداقت در تجارت _ محترم شمردن حقوق کارکنان، کشاورزان، مصرف کنندگان و رعایت موازین انسانی در روند تولید و عرضه محصول به بازار لازمه دریافت این گواهی است که توسط انجمن خاک انگلستان پس از بازرسی و تأیید رعایت این موازین صادر می شود.

گواهی حلال _ گلاب زهرا با رعایت و احترام به اصول و موازین شرعی در فرآیند تولید و عرضه محصولات خود و برای اطمینان خاطر مسلمانان گرامی، گواهی حلال را دریافت کرده است.

ISO 9001 _ به منظور ارتقا سیستم کنترل کیفی، فرآیند تولید و اطمینان مشتریان، گلاب زهرا موفق به دریافت گواهی ایزو از SGS سوئیس شده است.

 

استاندارد _ به منظور حفظ و ارتقای سلامت ملی و عرضه محصولی سالم، گلاب زهرا همواره استاندار های کشوری را رعایت کرده و دارنده سیب سلامت برای تمامی محصولات مصرفی خود می باشد.

استاندارد: ۷۹۶۱۲۱۵۹۵۱ و ۷۹۳۶۴۵۳۹۲۱
سیب سلامت: ۴۲/۱۰۴۹۵ و ۴۲/۱۰۱۱۶ و ۴۲/۱۰۹۴۷