محصولات ارگانیک

گلاب ارگانیک

گلاب ارگانیک گلابی است که از تقطیر گل محمدی ارگانیک و آب به دست می آید. پرورش گل محمدی به روش ارگانیک کار سخت و ملزم به تجربه و دانش کشاورزی است که در این روش پرورش گل، استفاده از هر گونه سم و کود شیمیایی استفاده نشده و از طرفی نهال گل محمدی نیز از طریق روش های علمی دستکاری نشده و نهالی با بهره وری متعارف است.
رعایت همه ی این نکات در کنار هم، گلاب ارگانیک زهرا را به محصولی ویژه تبدیل کرده است.

گل و غنچه گل محمدی

گل و غنچه گل محمدی در دم نوش ها، طب سنتی و به عنوان معطر و زیبا کننده محیط مصرف می شود. همچنین تحقیقات علمی ثابت کرده مصرف مداوم گل محمدی خشک حافظه را تقویت کرده و برای پیشگیری از آلزایمر مؤثر است.

اکنون خاصیت و آوازه این گل سحر آمیز از شرق تا ژاپن و از غرب تا آمریکای شمالی رسیده است. به طوری که عمده تولیدات این محصول به خارج از ایران صادر می شود.

گل و غنچه خشک «گلاب زهرا» به دو صورت ارگانیک و عادی در بازار داخلی از طریق دفاتر شرکت عرضه می شود.

دمنوش به

ما در مجموعه گلاب زهرا برای تولید دمنوش به، بعد از جمع آوری محصول ار باغ داران و شستشویی کامل “به “برای از بین رفتن پرزهای موجود روی پوست آن، با دستگاه مخصوص رنده می کنیم و بعد از خشک کردن به رنده شده آنها را به مقدار لازم تفت می دهیم،نتیجه این پروسه تولید دمنوش بسیار خوش عطر و گوارای “چای به” می باشد.

از جمله خواص چای به می توان به آرام بخش اعصاب و کمک در رفع خستگی، بوی مطبوع و دلنشین(به عبارتی خوش بو کننده دهان)،نشاط آور، اشتها آور و کمک در هضم غذا، مناسب درد گلو، نرم کردن سینه، خاصیت ضد سرطانی،کمک به کاهش فشار خون اشاره نمود.ضمنا چای به دارای ویتامین c می باشد.

روغن گل محمدی

شاید بسیاری از مردم گل محمدی را یکی از زیباترین گل های جهان بدانند اما باید دانست که که علاوه بر زیبایی، روغن گل سرخ از خواص درمانی بالایی هم برخوردار است. خواص روغن گل محمدی باعث شده است تا در طب سنتی بسیار توصیه شود. با مصرف روغن گل محمدی می توان بر بسیاری از بیماری ها و مشکلات فائق آمد. این مزایا روغن گل محمدی به دلیل دارا بودن انواع ترکیبات مفید برای بدن مانند ویتامین ها و املاح می باشد. از فواید روغن گل محمدی می توان به کاهش استرس و القا حس شادمانی و تاثیرات مثبت بر پوست و مو اشاره نمود.

بالا