اعتبار بین المللی – افتخار گلاب زهرا، اعتبار بین المللی و کیفیت مثال زدنی

در سال ۱۳۵۶ بود که نخستین پاجوشها از کاشان وارد منطقه شد و پس از به بار نشستن گلهای محمدی و نصب چند دیگ تقطیر سنـتی فعـالیت شـرکت آغـاز شد. اکـنـون به همـت بنیـانگـزاران و پرسنل دلسـوز، پس از گذشت چهار دهه، گـلاب زهـرا بزرگترین واحد تولید گلاب گیری در کشور می باشد کشت گل محمدی درست زمانی به منطقه وارد شد که کشاورزان به کشت خشخاش روی آورده بودند. بنیانگزاران شرکت به کشاورزان منطقه گل کاری را آموختند و با پرداخت وام های قرض الحسنه و قـول خـرید تمـامی گل های حـاصله، به تشـویـق توسعـه کـشت گل محمدی پرداختند. با احترام به تعهد بانیان خویش، به منظور تأمـین معـیشـت کشـاورزان شـرکت کماکان به تعهــد خـرید تمـام گل‌های عرضه شده کشاورزان پایبند است. توسعه کشت گل محمدی در منطقه لاله زار در ارتقاء درآمد و رفاه کشاورزان زحمت کش تاثیر مهمی داشت و مانع مهاجرت و حاشیه نشینی روستاییان به شهر کرمان شد. نهایتا رونق اقتصادی منطقه به واسطه گلزارها، امروزه باعث مهاجرت معکوس ساکنین از کرمان به لاله زار گردیده است. در سال ۱۳۸۸ بنا به نیت خیر بنیانگزاران، در زمان حیات ایشان نصـف سهـام شـرکت به بنیاد خیـریه فرهنـگی و تربیــتی صنـعـتی واگـذار گـردید و اکنـون درآمد حـاصله برای حمـایت و رشــد ۲۲۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست در کرمان و بم استفاده می‌شود «نخستین واحد کشت و تولید محصول ارگانیک در ایران» این شــرکت با پشتکار و رعــایت دقیـق اصـول کشـت ارگانیــک گلستان های محمّدی و نیز رعایت استانداردهای تولید ارگانیک در فرایند استحصـال گـلاب و روغـن گل سـرخ و نیز بسته بندی در شیشه های مرغوب به عنوان نخستین واحد کشت و صنعت در کشـور نشـان ارگانیــک را از انجمـن خـاک انگـلستــان، یکی معتبرترین نهادهای بین المللی در زمینه ارگانیک، در سال ۱۳۷۸دریافت کرد.

گلاب زهرا

مشاهده محصولات

گلاب زهرا / اعتبار بین المللی

روغن گل محمدی آوازه ای جهانی دارد که از یونان باستان تا کنون، اعجاز درمان جسم و روح آن، بشر را شیفته خود کرده است و از  لحاظ ارزش، جایگاهی هم تراز با طلا دارد. «گلاب زهرا» با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و با مشاوره کارشناسان بین المللی، همواره از صادرکنندگان ممتاز روغن گل محمدی بوده است. همچنین با توجه به نیاز صنعت جهانی، «گلاب زهرا» از معدود تولیدکنندگان فنیل اتیلِ الکل (Phenethyl Ethyl Alcohol) گل محمدی است که در عطرهای شناخته شده جهان به عنوان عنصر اصلی استفاده می شود.

«گلاب زهرا» از بزرگترین صادرکنندگان محصولات گل محمدی شامل گلاب، روغن، فنیل اتیل، گل و غنچه خشک به اروپا، ژاپن، کانادا و سایر کشورها است. این برند بین تولیدکنندگان لوازم بهداشتی و آرایشی اروپایی، به دلیل مرغوبیت محصولات، رعایت اصول ارگانیک در کشاورزی و تولید، نیز دریافت گواهی ارگانیک انگلستان، نماد اعتماد و اعتلا است.